czwartek, 1 listopada 2018

World Chocolate Masters - Michał Iwaniuk z szansą na podium!

World Chocolate Masters jest tym dla świata czekolady, czym FIFA dla piłki nożnej. Najważniejsze mistrzostwa odbywają się właśnie teraz, a szansę na podium ma reprezentant Polski - Michał Iwaniuk. I my możemy mu pomóc!


Ten, kto choć trochę poznał Michała Iwaniuka i spróbował przynajmniej raz jego mistrzowskich słodkości, wie, że to cukiernik z ogromnym talentem i pasją do swojej pracy. Człowiek ciężko pracujący, lecz z wizją i pokorą(!). Innymi słowy - doskonały kandydat na reprezentanta Polski w tak ważnym konkursie jak World Chocolate Masters. To właśnie on od 31 października walczy o podium, rywalizując z 19 innymi kandydatami z całego świata w Paryżu (WCM odbywa się podczas największych targów czekolady - Salon du Chocolat). I trzeba przyznać, że świetnie mu idzie! Z dumą zawiadamiam, iż dostał się do top 10, która weźmie udział w ostatecznej walce o prestiżowy tytuł Mistrza Czekolady. Jego poczynania możecie obserwować na profilu Akademii Czekolady oraz na livestreamingu na oficjalnej stronie WCM >>>KLIK!. 


Jednym z najbardziej imponujących zadań, jakie mają do wykonania uczestnicy wielkiego finału jest czekoladowa rzeźba. Ta tegoroczna ma stanowić interpretację hasła Futuropolis, czyli przedstawiać jak będzie wyglądać nasze życie w miastach przyszłości. Oto jak poradził sobie z tym zadaniem Michał.


Jeśli jesteście pod takim samym wrażeniem jego dzieła, możecie oddać swój głos na jego rzeźbę! Pokażmy naszą czekoladową solidarność i pomóżmy w ten prosty sposób. Głosować można właśnie tu >>>KLIK! do 2 listopada do godziny 18.00. 

Skoro w piłce nożnej ostatnio coś nam kiepsko wychodzi, to może warto zainwestować właśnie w czekoladę? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Smakowało?