poniedziałek, 13 października 2014

Wesołe wieści

Wiem. Jestem niesłowna. Nieodpowiedzialna. Zapominalska. Roztrzepana. I pewnie jeszcze istnieje kilka trafnych określeń wobec mojego karygodnego zachowania. Wszak, wyniki konkursu miały pojawić się na Blogu Czekolady w sobotę... Tymczasem mamy poniedziałek. Ale mam też dobre alibi. Otóż, w sobotę byłam zajęta jedzeniem tortu i piciem wesenej wódki. Potem internet był zbyt zajęty treściami około piłkarskimi, by przyjąć inne informacje. Za to ja chwilę później byłam gotowa przyjąć propozycję randki. Czy jest coś, co smakuje na po-weselnym kacu lepiej? Nawet jednodniowy rosół tak nie rozgrzewa. 


Sami widzicie, że istniały poważne przesłanki do przesunięcia daty publikacji wyników konkursu. Poza tym, stare (chyba) słowiańskie przysłowie mówi, że czekoladzie wszystko się wybacza. Laureci wybaczą na pewno. A pozostali może nie pogryzą zbyt mocno, gdy zapowiem, że za miesiąc kolejny konkurs. 

A jaka jest najbardziej pociągająca propozycja z wykorzystaniem czekolady KarmeLOVE? Cóż, bezkonkurencyjny okazał się pikantny przepis G&C, który brzmi następująco: 

"Roztop dwie tabliczki czekolady KarmeLove Wedel w naczyniu do founde. Przygotuj pokrojone w cząstki gruszki, truskawki, banany i chrupiące paluszki. 

Zawiąż oczy i ręce ukochanej osobie.
Najpierw daj jej powąchać przygotowane pyszności. Potem podsuń pod usta. Opisz w najbardziej apetyczny sposob jaki Ci przyjdzie do głowy. Następnie zadawaj seksowne pytania. Za każdą satysfakcjonującą odpowiedź dawaj do zjedzenia jakiś apetyczny kawałek. Gdy temperatura spotkania będzie wystarczająco gorąca, obsmaruj swoje usta czekoladą i daj siebie do schrupania!!!"


Druga nagroda trafia do rąk Ani Pytlik za niesamowicie kreatywne przedstawienie swojej kuszącej propoyzcji: Z trzecią nagrodą miałam nie tyle problem, co potwornie wielki problem... Z pomiędzy wszystkich pozostałych propozycji, drogą losowania, nagrodzona zostaje Marta Ostrowska.

Wszystkie nagrodzone osoby, uprzejmie proszone są o kontakt pod adresem: czekolady.blog@gmail.com w ciągu kolejnych trzech dni. W innym przypadku, losowanie odbędzie się powtórnie. 

Gratulacje i smacznego! 

Wszystkie pozostałe przepisy możecie przeczytać pod tym wpisem - klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Smakowało?